Ana Sayfa Magazin Yılın defilesi gerçekleşti

Yılın defilesi gerçekleşti

Efsanevi ve seçkin mankenlerle ünlü sanatçılar “Kanser Hastalarına Yardım” için ülkemizde bir araya geliyor 40 manken ve çeşitli sanatçıların yer alacağı KKTC’nin ilk ve en büyük moda organizasyonu “4. Nostalji Moda Günleri Defileleri” basın toplantısı dün yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2012 Çarşamba 15:47
Yılın defilesi gerçekleşti

Vizyon Ajans Production ve Kıbrıs H&V Ajans’ın ortak organizasyonunda görkemli bir defile düzenleniyor.

 

Engelsiz Yaşam Vakfı himayesinde, “KKTC’de Kanser Hastalarına Yardım” etmek için düzenlenecek olan defileye, 4. Nostalji Moda Günleri 1980 ve 90’lı yılların efsane mankenleri yanında günümüz TC ve KKTC mankenleri de katılacak. Dün gerçekleştirilen basın toplantısında Vizyon Production/ Engelsiz Yaşam Vakfı ve Moda Günleri Başkanı Atilla Kaplakarslan, Kıbrıs Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, 4. Nostalji Moda Günleri Organizasyon Ortağı ve H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu,  moda günleri genel koordinatörü / moda editörü / oyuncu ve manken Aylin Arasıl, Ebru Ürün, Eva Maya ve Survivor ikincisi Hasan Yalnızoğlu, The Cacao Direktörü Tolga Civelek ve Cratos Halkla İlişkiler Sorumlusu Didem Şenol hazır bulundu.

 

Konuyla ilgili olarak düzenlenen basın toplantısında konuşan Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, Engelsiz Yardım Vakfı için, herkesin gereken ilgi ve yardımın önemini vurguladı ve bu görkemli etkinliğe katılması dileğinde bulundu. Kocaismail, “Sadece 50 TL bilet ücreti verip yardımda bulunmakla yetinmemeli. Bu güzel olayı mutlaka izlemeli… Sizlerle hep birlikte olmak istiyoruz” dedi. The Cacao Direktörü Tolga Civelek de, olaydan çok etkilendiğini belirterek, “Hiçbir beklentimiz olmadan bu tür taleplere karşılık vermek istiyoruz. Böylesine seçkin kişilerin bu organizasyon için burada toplanması, bizim için bir onurdur. Diğer dernekler için de etkinlik yapılacağına inanıyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

 

24 ve 25 Kasım 2012 tarihleri arasında, her gün tek seans olarak Cratos Premium Hotel’de gerçekleştirilecek olan ve yılın en büyük moda organizasyonu olarak görülen defilede 40 manken ve zengin bir sanatçı kadrosu yer alacak. Vatan Şaşmaz ve Çiğdem Tunç’un sunuculuğunu yapacağı etkinlikte, Serdar Ortaç, Davut Güloğlu, Seda Üren, Tuğba Özay ve Ece Gürsel ile Lefkoşa Türk Belediyesi Orkestrası sahne alacak.

 

Aynı organizasyon daha önceki yıllarda da eski manken Yusuf Azuz, Sokak Hayvanları ve Van İçin Podyum etkinlikleri ile moda defileleri düzenleyerek gerekli yardımda bulunmuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık