Ana Sayfa Gündem Yurt dışına seyahat edecek Telsimli'lere bayram hediyesi

Yurt dışına seyahat edecek Telsimli'lere bayram hediyesi

Telsim, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yurt dışına seyahat edecek olan abonelerine bayram hediyesi niteliğinde bir hizmet sunuyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Yurt dışına seyahat edecek Telsimli'lere bayram hediyesi

Sadece bayram süresinde değil, bayram sonrasında da aktif olarak kullanılabilecek hizmet ile red tarifesi kullanan Telsimliler yurt dışına yapacakları seyahatlerde “Her Şey Dahil Red Pasaport” seçeneği ile özgürce iletişim kurabiliyor. Telsim Red tarife aboneleri günde sadece 14.90 TL karşılığında yurt dışında geçirecekleri süre içerisinde yapacakları görüşmeleri tarifelerindeki her yöne dakikalarından kullanabiliyor. Her Şey Dahil Red Pasaport seçeneğini aktif hale getirmek isteyen Telsim aboneleri “HERSEYDAHIL" yazıp 8008'e kısa mesaj göndererek veya *8008# menüsünden Red Her Şey dahil seçeneğini seçerek faydalanabilirler. Yurt dışında bulunan Telsim müşterileri ise 8008 veya 0548 810 8008 numaralı telefona mesaj göndererek şeçenekten faydalanabiliyor. Seçeneği aktif hale getiren Telsim aboneleri Vodafone’un bulunduğu ülkelere yaptıkları seyahatlerde tarifelerindeki her yöne dakikalarını kullanabiliyor.

Müşteri memnuniyetinin her zaman öncelikleri arasında yer aldığını belirten Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Murat Ustacan, müşterilerinin yurt dışına yapacakları seyahatlerde iletişim ihtiyaçlarını özgürce karşılamak için özel bir hizmet geliştirdiklerini kaydetti. Ustacan, ”Abonelerimizin , mevcut Red tarifelerinde bulunan her yöne dakikalarını yurt dışında da kullanabilmesini arzuladık. Abonelerimiz yurt dışında bulundukları süre içinde “Her Şey Dahil Red Pasaport” seçeneği sayesinde tüm KKTC, Türkiye ve bulundukları ülke yönüne yapacakları aramalarda tarifelerinde bulunan dakikaları, smsleri ve interneti kullanabilecek. Yaklaşan Kurban Bayramı’nda yurt dışına seyahat edecek müşterilerimiz de yeni hizmetimizle birlikte yurt dışında rahatlıkla iletişim kurabilecek” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık