Yaşam alanlarınıza güzellik katan teknoloji

Arnica elektrik süpürgeleri, şık ve işlevsel tasarımları ile gündelik yaşantınızı kolay hale getirmeyi hedefler. Temizlik konusunda pratiklik sağlayan ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan özellikleri ile öne çıkan ürünler, gereksinimlerinize en iyi şekilde yanıt verir. Arnica elektrikli süpürge modelleri ile iş yapmayı çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

6 Haziran 2017 Salı 17:06

Arnica Elektrik Süpürgesi Çeşitleri ile Kolay Temizlik

 

Halı, kilim, parke, fayans gibi yüzeylerde, perdelerde ve koltuklarda etkin bir temizlik sağlayan Arnica elektrik süpürgesi çeşitleri, hem ev hem de ofis ortamında çok kısa sürede büyük işlerin üstesinden gelmenize yardımcı olur. İşlevsel tasarımları ve yüksek performansları ile dikkatleri üzerine çeken toz torbalı, toz torbasız ve su filtreli süpürgeler yüksek emiş güçleri ile kusursuz bir hijyen sağlarken, kompakt tasarımları ile kullanım kolaylığı sunan dikey süpürgeler ise sert zeminleri, halıları ve kilimleri kolayca temizlemenize yardımcı olur. Arnica'nın ıslak ve kuru temizleme yapmanızı mümkün kılan süpürge modelleri ile yaşam alanlarınızı sağlıklı ve hijyenik hale getirebilirsiniz.

 

Toz Torbasız Arnica Tesla ile Ultra Hijyen Sağlayın

 

A sınıfı enerji verimliliği ile enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan toz torbasız süpürge modeli, 3 litrelik geniş kapasiteli toz toplama haznesi sayesinde hızlı ve pratik temizlik imkanı sunar. Yüksek teknolojiye sahip teknik özellikleri ile bir adım öne çıkmayı başaran Arnica Tesla, ev ve ofis ortamınızda ultra hijyen sağlamanıza yardımcı olur. CYCLONE MAX teknolojisi kullanılarak üretilen makine, kısa sürede tüm tozları geniş haznesine toplayan yüksek emiş gücüne sahiptir. Özel teleskobik emiş borusu ile hem halılardaki hem de parke, fayans gibi sert zeminlerdeki tozu ve kiri güçlü bir şekilde çekerek hazneye gönderen toz torbasız elektrikli süpürge, aynı zamanda sahip olduğu 3 in 1 emniyet sistemi sayesinde makineyi dik konumda taşırken, tozun hazneden ortama dökülmesini engeller. Toz torbasız elektrik süpürgesi modellerinde kolaylıkla yıkanabilen Hepa 13 filtresi bulunur. Hepa 13 filtre ile mikropları, bakterileri, ev akarlarını ve evcil hayvan tüylerini hapseden makine; alerji problemlerinin önüne geçmeyi hedefler. Güçlü performansı, yüksek motor gücü ve uzaktan kumanda edilebilme özelliği nedeni ile tercih etmek isteyeceğiniz ürün sayesinde bulunduğunuz ortamı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

 

Sessiz Temizliğin Keyfini Çıkarın

 

70 dBA ses seviyesindeki ultra sessiz çekim gücü ile dikkat çeken Tesla elektrikli süpürge , temizlik esnasında gürültü kirliliği oluşmasına engel olarak rahat bir temizliğe imkan verir. Yüksek motor gücüne rağmen enerji verimlilik sınıfı ve sessiz çalışma özelliği ile başarısını kanıtlayan makine, etrafa çok düşük miktarda ses yaydığı için temizlik süresince de ortamın sessizliğini korumanıza yardımcı olur. En zorlu temizlikleri dahi zahmetsiz ve gürültüsüz tamamlamanızı sağlayan Tesla serisi ile hem kendiniz hem de aileniz için sağlıkla yaşayabileceğiniz hijyenik ortamlar oluşturabilirsiniz.

Arnica elektrik süpürgesi çeşitleri arasından gereksinimlerinize uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. İade ve değişim imkanları ile edinebileceğiniz ürünleri satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.