23 Eylül 2021 günlük burç yorumları

banner3

23 Eylül 2021 günlük burç yorumları

KOÇ BURCU

Muhtemelen biraz karmaşık bir konuşmaya zorlanacaksınız ve politik olmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bu durum gereksiz alışverişler yapmanıza ve sinirinizi bir yerden çıkarmaya çalışmanıza neden olabilir. Daha sonra satın aldıklarınızdan pişman olabilirsiniz.
Partneriniz varsa bu, ne düşündüğünüzü ifade etmek için ideal bir gün değil. Sakin olun ve daha az talepkar olmaya çalışın.
Yalnızsanız bugün huzursuz, şaşkın, tereddütlüsünüz. Aşkla buluşacağınız bir Perşembe değil.

ASLAN BURCU

Bugün astral geçişler, gerginliği tetikliyor. Sorumluluklarınız varsa belki en acil olanı yapabilirsiniz ama bu arada sorun çıkarsa sonuca varamayabilirsiniz. Neyse ki, bir kişinin yardımı sizi kurtarabilir.
Partneriniz varsa kendinizi güvensiz hissederek güne başlayabilirsiniz. Partnerinizle sizi endişelendiren şeyler hakkında konuşun.
Yalnızsanız ​​biraz karamsarlık, memnuniyetsizlik var.

YAY BURCU

Şu anda gezegenler burcunuzu hedefe ulaşmak için harekete geçmeye ve bunu ne pahasına olursa olsun denemeye çağırıyor. Bu nedenle, sizin kadar güçlü ve kararlı, sizi destekleyebilecek insanlara ihtiyacınız var.
Partneriniz varsa gezegenler sizi aşırı açık sözlülüğe ve sabırsızlığa itebilir. Bunlar partnerinizin hoşlanmayacağı tavırlar.
Yalnızsanız eğlenin, geleceği düşünmeden flörtleri ve maceraları yaşamaya çalışın.

BOĞA BURCU

Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile kişisel veya iş ilişkilerine farklı gözlerle bakabilirsiniz. Bu nedenle değişiklikler gerekli olabilir ve neyi değiştirmeniz gerektiğini anlamak için kendinize biraz zaman tanıyın. Aynı zamanda, Ay'ın burcunuza gelişi de size çok iyi gelecek.
Partneriniz varsa yanlış anlamalar ve biraz hayal kırıklığı dolaşıyor. Partnerinizi azarlamak yerine beklentilerinizi düşürün.
Yalnızsanız bugün bir aşk günü değil.

BAŞAK BURCU

Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile, iş yerinizde değer verdiğiniz şeyleri değiştirebilecek önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Yanlış bir anlayışa sahip olduğunuzu veya verimsiz olduğunuzu fark edebilirsiniz. Yakın gelecekte ne yapmak istediğiniz konusunda farklı bir bakış açısı edineceksiniz.
Partneriniz varsa ilk günkü heyecanla önemli bir buluşma yaşayacaksınız. Belki bir teklif gelebilir.
Yalnızsanız inatlaşmayı bırakın ve evet deyin!

OĞLAK BURCU

Terazi'deki gezegenler yani Güneş, Merkür ve Mars meslekte başarı arzusunu vurgular ve hırsınızı pompalar. Bu nedenle, herhangi bir sorumluluğu üstlenmekten, hatta başkalarından daha fazla üstlenmekten çekinmeyeceksiniz. Ve bu kadar kararlı, kesin ve titiz bir tavır karşısında patronun veya diğer amirlerin şikayet edecek hiçbir şeyin olmayacağı, işinizi sadece mükemmel sayabilecekleri açıktır.
Partneriniz varsa tutkuya ihtiyacınız var ama bugün partnerinizle olan ilişkinin biraz sıkıntıda olduğunu hissediyorsunuz.
Yalnızsanız sizi cezbeden ve size kur yapan birinin bugünkü davranışlarından dolayı üzgün hissedebilir, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Ay Boğa burcundayken burcunuzun arkasında dururken, yavaşlamak ve temiz kafayla düşünmek çok önemli. Dinlenmeniz, kendi başınıza olmanız gerekiyor. Ancak Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile bu zor olabilir. İş cephesinde, programda değişiklikler olabilir ve en iyisi esnek bir tutum sergilemektir. Bu nedenle, tartışmalardan kaçının ve kendinizi dikkatli bir şekilde ifade etmeye çalışın.
Partneriniz varsa partnerinizle romantizm, tatlı sohbetler yaşanacak.
Yalnızsanız sonbaharın ilk günleri, yalnızlığınızı iyice hissetmenize sebep oluyor. Ancak, geleceği olmayan hikayelere teslim olmayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Güneş ve Mars, Satürn ile iyi açıda: Evde veya işte ne olursa olsun, yolunuzda sağlam bir şekilde ilerleme yeteneğine sahip olacaksınız, rasyonellik her şeye galip gelecek. Özellikle iş yaşamında, demir irade ve kararlılık, kendinizi büyük bir ciddiyetle adamanıza olanak sağlayacak. Bu da sizi kazanan yapacak.
Partneriniz varsa sevgi ve arzu, dengeyi yeniden kazanmanız için sizi doğru yola sokacaktır.
Yalnızsanız gelecek vaat eden bir hikayenin başlamasına az kaldı!

KOVA BURCU

Mevcut astral geçişlerle, kısa süre önce bahsettiğimiz gibi geçmişi geride bırakıyor ve yeni bir yaşam hedefliyorsunuz. Ve üstlendiğiniz her şeyin size büyük memnuniyet vereceğini görebileceksiniz! Ancak bununla da kalmayıp, bir şeyin farkına varmak üzeresiniz. Heyecanlı bir gün olacak.
Partneriniz varsa bugünün enerjisi ilişki konularını vurguluyor. Bir sorunu temsil eden her şey hakkında konuşmak için ideal bir gün.
Yalnızsanız gezegenler güzel bir sürpriz ile sizi şaşırtacak.

YENGEÇ BURCU

Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile, bir meslektaşınız veya arkadaşınız beklenmedik bir şekilde size mevcut iş-durumunuzla ilgili bir tavsiye, öneri, fikir verebilir. Onun söylediklerini ciddiye alın. Mesleğinizde, kariyerinizde ilerleme kaydetmek veya işinize olan tutkunuzu uyandırmak için ihtiyacınız olan şey bu olabilir.
Partneriniz varsa karşınızdaki kişi sizi üzebilir ve bir kavga yaşanabilir.
Yalnızsanız ​​kalp işlerinde bugün biraz kaos var.

AKREP BURCU

Yıldızlar bugün ilişkilere ışık tutuyor: Venüs-Uranüs uyumsuzluğu ile ilişkilerinizde bir miktar sarsıntı veya değişiklik olması mümkündür. Değişimleri lehinize çevirin, sakince konuşun, açıklığa kavuşturacak bir şey varsa, nazik ve samimi sohbetler başlatın. Bir anlaşmazlık veya hararetli bir tartışma durumunda, ne düşündüğünüzü açıkça söylemek isteseniz bile, kendinizi mükemmel bir şekilde kontrol etmelisiniz.
Partneriniz varsa karşılıklı yanlış anlama var. Sakinliğinizi koruyun.
Yalnızsanız biriyle aranızdakiler arafta kaldı. Ama nihai bir karar vermenin zamanı geldi.

BALIK BURCU

Bir konuşma, işinizi yapma şeklinizi değiştirebilir. Beklenmedik bir şekilde gelen bir yorum veya tavsiye, mesleğinizde gerçekten neye değer verdiğinizi düşünmenize neden olabilir. Aslında zamanla değerleriniz değişti. Eskiden sevdiğiniz şeyler artık ilginizi çekmeyebilir. Ve ona göre hareket edeceksiniz. İlerleme zamanı!
Partneriniz varsa onu kışkırtmaktan kaçının. Söyleyecek bir şeyiniz varsa, dolandırmadan doğrudan konuşun.
Yalnızsanız bir kişi ilginizi çekiyor ama sizin için doğru kişi o değil.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER