28 Eylül 2021 günlük burç yorumu

banner3

28 Eylül 2021 günlük burç yorumu

Koç: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ulaşım ve seyahatlerde plan değişiklikleriniz olabilir. Kısa süreli erteleme veya gecikmeler yaşanabilir. Kesin planlarla hareket etmemeniz gereken bir gün. Esnek olun. Düşünmeden konuşmayın.

Boğa: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar duygularınız ve dürtülerinizle hareket edebilir, bazı duygularınızı kendi içinizde yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizin ve potansiyelinizin farkında olmanız gereken bir gündesiniz.

İkizler: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar dikkat dağınıklığı, tembellik ve kararsızlık gibi durumları daha yoğun yaşayabilirsiniz. Ana göre hareket edeceğiniz, kişiye göre davranacağınız, zihinsel aktivitenin arttığı bir gündesiniz.

Yengeç: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar güne dair işleriniz ve planlarınızda bir aksama veya gecikme yaşanabilir. Koşulların çok fazla elinizde olmadığını hissedebilirsiniz. Dağınıklıkları toparlamaya çalışın.

Aslan: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar sosyal çevrenizle planlarınızda bir değişiklik olabilir. Davetler ve organizasyonlar aniden ortaya çıkabilir. Kısa vadeli bir planınızdan gün içinde vazgeçebilirsiniz.

Başak: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar yöneticileriniz ve üstlerinizle iletişiminizde daha dikkatli ve titiz olun. Yönetici iseniz karar almakta aceleci olmayın ve daha çok mevcut şartları yönetmeye odaklanın. Ebeveynlerle ilgili durumlar gündemde olabilir.

Terazi: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar iletişim aksaklıklarına dikkat edin. Yazışmalarınızı iki kez kontrol edin. Beklediğiniz bazı haberler gecikebilir. Fakat bir yandan da beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Uzaklardaki kişiler gündeme gelebilir.

Akrep: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar şartları yönetme ve kontrol etme ihtiyacında olabilirsiniz. Güven ihtiyacınız artabilir, ilişkilerinizde güven ve samimiyete daha fazla önem verebilirsiniz. Maddi paylaşımlara dair konuşmalar yapılabilir.

Yay: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkilerinizle ilgili duygusal karmaşalar yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Özlem veya merak duygusu ilişkilerde ön planda olan başlıklar olabilir. Karşınızdaki kişilerden değişken tavırlar görebilirsiniz.

Oğlak: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar iş hayatında rutin dışı gündemlerle meşgul olabilirsiniz. Her zamankinin tersine daha yoğun veya daha sakin bir gün geçirebilirsiniz. Resmi yazışmalarınızda ve yazılı çalışmalarınızda daha titiz olun.

Kova: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar duygularınızı akıl ve mantık süzgecinden geçirerek hareket edebilir, bazı ilişkilerinizde daha bireysel ve özgürlük yanlısı davranabilirsiniz. Kendi keyfiniz ve mutluluğunuz ön planda olabilir.

Balık: Bugün saat 16.34'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar sorumluluklar, gereklilikler, ihtiyaçlar ön planda olabilir. Gün içerisinde hayatınızı gözden geçirebilir, yaşamınızın bir alanında bir bitiş yapmak ve arkasından yeni bir sayfayı açmak isteyebilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER