7 Ekim Günlük Burç Yorumları

banner3

Yıldızların ve gezegenlerin meydana getirdiği günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve yaşamımızdaki olaylar değişiklik gösterebiliyor. 7 Ekim günü İkizler burçları yeni bir sayfaya doğru giderken, Başak burcu hayatında kararlar alabilir. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 7 Ekim 2021 günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

7 Ekim Günlük Burç Yorumları

7 Ekim Perşembe günü gününün büyük bir bölümünde Ay Terazi burcunda olacak. Zorlu Plüton karesinin kesinleştiği saat 08:03’ten sonraki zaman diliminde boşlukta, açısız şekilde ilerliyor olacak. Bu nedenle günün genelinde kararsızlık ve belirsizlik enerjisi hâkim olabilir. Venüs saat 14:20’de Yay burcuna geçecek. Özel ilişkilerde özgürleşme arzusu artabilir. Bugün Kova burcu çevresiyle yardımlaşmalar yaparken, Yengeç burcu ebeveyn ve ev konularıyla meşgul olabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, BaşakAslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde iş ve özel hayatınızda iş birliği içinde olduğunuz durumlarda anlık gecikme ve aksamalar olabilir. Kısa süreli iletişim aksaklıkları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde karmaşalar bitiyor.

BOĞA BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde iş hayatında, günlük işlerinizde ve güne dair planlarınızda aksamalara karşı hazırlı olun. Değişebilecek durumlara karşın ikinci bir plan, alternatif yollar belirleyin. Akşam saatlerinde durumları daha iyi yönetebilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde ilişkilerinizde bir durumu artık bırakmaya, bir konuda mola vermeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni bir sayfaya doğru giden bir sürecin ilk adımları içerisindesiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde aile ilişkileri, ebeveynler, evinizle ilgili konular ön planda olacaktır. Gündüz saatlerinde işlerinizde bazı aksamalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde aşk hayatınızda yeni enerjiler ortaya çıkabilir.

ASLAN BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde aşk ilişkilerinizde eski bir gündem kapanmaya doğru gidiyor. Yeni bir sayfa açabilmek için eski bir gündemi geride bırakabilirsiniz. Heyecan duygusu yeniden uyanabilir.

BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde küçük veya büyük meselelerle ilgili istekleriniz, beklentileriniz değişebilir. Radikal kararlar almak, önemli konuşmalar gerçekleştirmek için gündüz saatleri uygun olmayabilir. Akşam saatleri daha sağlıklı olacaktır.

TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde kararsızlıklarınız ve ikilemleriniz artabilir. Sabırsızlık, acelecilik hatalı düşüncelere sizi itebilir. Sakin ve gözlemci olmalısınız. İlişkilerinizde yeni hevesler ortaya çıkabilir.

AKREP BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde değişen şartlara göre hareket etmeniz gerekebilir. Mecburiyet ve zorunluluklar ön planda olabilir. Akşam saatlerinde kendi yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Kendi kararlarınızı alabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde iş veya özel hayatınızda insanlarla yaptığınız planlar, organizasyonlar ve uğraşlarda bazı aksaklıklar olabilir. İlişkilerde daha uzlaşmacı olmak gerekebilir. Akşam saatlerinde karmaşa bitecektir.

OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde iş veya özel hayatınızda bir belirsizlik içinde olabilir veya böyle hissedebilirsiniz. Yönünüzü belirlemek veya uzun vadeli kararlar almak için uygun günlerde değilsiniz. Şartları ve kendinizi zorlamayın.

KOVA BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde ilişkileriniz, insanlar ve yardımlaşmalar ön planda olabilir. Hayatınızla ilgili kararlarınızda herkese fikir danışmaktan, herkesle düşüncelerinizi paylaşmaktan kaçınmalısınız.

BALIK BURCU YORUMU
Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde daha paylaşım odaklı olabilir, ilgi beklentisi içerisine girebilirsiniz. Bu da ilişkilerde yakınlık arzunuzu yükseltecek ve sevdiklerinize duygusal konuşmalar yapmanıza ortam oluşturabilecektir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER