96 YAŞINDAKİ ADAM 61 YILLIK EŞİNİ 46 KEZ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ İFADESİNDE İSE "DAHA FAZLA HASTA GÖRMEYE DAYAMADIM" DEDİ

banner3

İspanya'da iki yıl önce eşini 46 kez bıçaklayarak öldüren 96 yaşındaki zanlı ilk kez hakim karşısına çıktı. Savunmasıyla kan donduran zanlı "Eşim olmadan hayatımın bir anlamı yoktu. Onu çok sevdim ve 61 yıl süren mutlu bir evliliğimiz vardı. Eşim Alzheimer hastasıydı. Onu o halde görmeye dayanamadım. Öldürdüm" ifadelerini kulland

96 YAŞINDAKİ ADAM 61 YILLIK EŞİNİ 46 KEZ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ İFADESİNDE İSE  "DAHA FAZLA HASTA GÖRMEYE DAYAMADIM" DEDİ

2019 yılında eşini 46 kez bıçaklayan 96 yaşındaki zanlı iki yıl sonra ilk kez hakim karşısına çıktı. Yaşlı adamın mahkemedeki ifadesi ise kan dondurdu. Zanlı işlediği korkunç cinayeti, "Eşim olmadan hayatımın bir anlamı yoktu. Onu çok sevdim ve 61 yıl süren mutlu bir evliliğimiz vardı. Eşim Alzheimer hastasıydı. Onu o halde görmeye dayanamadım. Öldürdüm" sözleriyle itiraf etti.

"BABAM DEPRESYONA GİRDİ"

Olay günü evde olan çiftin kızı MJ, annesinin sağlık durumunun kötü olduğunu ve annesine atıştırması için yemek götürdüğü sırada babasının cinayeti işlediği bıçağı gördüğünü söyledi. Babasının depresyona girdiğini ifade eden MJ, "Bunu annemin acı çektiğini görmek istemediğinden dolayı yaptığını biliyoruz" diye konuştu.

24 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Öte yandan, adli tıp doktorları, yapılan otopsi sonucunda 46 yaradan ikisinin kadının elinde rastlandığını, bunun da kadının kendini savunmak için mücadele ettiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Bugün sonuçlanması beklenen duruşmada zanlının 24 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması bekleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER