Ağrıkesici sandı Airpod yuttu

banner3

Bir TikTok kullanıcısı olan Carli Bellmer, Apple AirPod'larından birini yanlışlıkla ibuprofen olduğunu düşünerek yuttuğunu açıkladı. Üstelik garip ve korkutucu olan olay sırasında midesinin içinden kaydedildiğini söylediği bir sesli notu da paylaştı.

Ağrıkesici sandı Airpod yuttu

Apple'ın AirPods'ları oldukça kompakt tasarlanmış kablosuz kulaklıklar olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu kompaktlık bazen şaşıracağımız türden sorunlara neden olabiliyor. Mesela, onu yutmak gibi.

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’u kaza ile yutanların haberleri sık sık geliyor. İşte bu haberlere bir yenisi daha eklenmiş durumda.

AIRPODS'U İLAÇ NİYETİNE İÇTİ!

TikTok'ta kullanıcı adı @iamcarliiib olan ve 3.300'den fazla takipçisi olan 27 yaşındaki Bellmer, hap yerine yanlışlıkla AirPod'unu yuttu. Bellmer, başına gelenlerin hikayesini bir dizi gönderiyle birlikte TikTok'ta yayınladı.

Bellmer, "Yatağa giriyordum ve bir elimde ibuprofen 800 mg, diğer elimde sol AirPod'um vardı" dedi. Boston'da yaşayan Bellmer, ibuprofen olduğunu düşündüğü şeyi ağzına attığını ve suyla içtiğini öne sürdü. Ancak içtiği şey ibuprofen değil, AirPod'unun tekiydi.

"AKLIMI KAÇIRIYORUM"

Ağlayarak bunun ibuprofen olmadığını anladığını, kusmayı denediğini a

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER