Akıllara durgunluk veren olay! Uçakta çığlık atıp tükürdü

banner3

Floridalı bir kadın Delta uçağından maske takmayı reddetti. Yolcular ve görevliler tarafından uyarılan kadın uçağın içinde çığlık atıp tükürmeye başladı.

Akıllara durgunluk veren olay! Uçakta çığlık atıp tükürdü

Floridalı bir kadının maske takmayı reddettiği ve diğer yolculara tükürdüğü iddiasıyla Delta uçağından tutuklanıp zorla indiği an kameralara yansıdı.
Akıllara durgunluk veren olay 7 Temmuz'da gerçekleşti.

Cep telefonu görüntüleri, 23 yaşındaki Adelaide Schrowang'un, Florida Uluslararası Havalimanı'ndan kalkacak uçuşta yaşananları gözler önüne serdi.


Adelaide Schrowang adlı yolcunun maske takmayı reddettiğinin ve diğer yolcularla tartıştığının kaptan pilota iletilmesi üzerine, genç kadının uçaktan indirilmesi emri verildi.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Bir yolcu, Schrowag'ın iki güvenlik görevlisiyle tartışmasını kaydetti ve kadının maske takmayı reddettiği görüntüler ABC televizyonu tarafından yayınlandı.

Görüntülerde Schrowang'ın uçaktan indirilirken memurların kendisinin haklarına saygı göstermediği konusunda bağırdığı duyuluyor.

"Bana elinizi sürmeye hakkınız yok" diye bağıran genç kadın, görevlilerin uyarısını dikkate almamaya devam edince, uçaktan indiriliyor.

Ulaştırma Güvenliği İdaresi, tüm yolcuların Eylül 2021'e kadar uçakta maske takmasını şart koşuyor. Federal Havacılık İdaresi, 1 Ocak'tan bu yana taşkınlık yapan ve uçuş talimatlarına uymayan yolcuları içeren 3 binden fazla olay bildirdiğini söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER