Florida’daki Walt Disney World dört ayın ardından kapılarını yeniden açtı

banner3

Walt Disney Word, ziyaretçileri güvence altına almak ve koronavirüsün yayılmasını önlemek için üst düzeyde önlemler aldı.

Florida’daki Walt Disney World dört ayın ardından kapılarını yeniden açtı

ABD’nin Florida eyaletinde bulunan ünlü eğlence mekanı Walt Disney World Resort, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle dört ay kapalı kalmasının ardından kapılarını sınırlı sayıda ziyaretçiler için yeniden açtı.

Walt Disney Word, ziyaretçileri güvence altına almak ve Koronavirüsün yayılmasını önlemek için üst düzeyde önlemler aldı.

Walt Disney World Resort’daki Magic Kingdom ve Animal Kingdom parkları ziyaretçilere açılırken, tüm ziyaretçiler ve personel maske taktı, ateşleri ölçüldü ve sosyal mesafeye dikkat etmeleri yönünde sık sık anonslar yapıldı.

Karakterlerin geçit törenleri ve kalabalık oluşturan diğer aktivitelerin yanı sıra Mickey Mouse, Külkedisi ve diğer sevilen karakterlere yaklaşarak fotoğraf çektirmek askıya alındı.

Disney World’deki diğer parkların da önümüzdeki Çarşamba günü açılması bekleniyor.

Walt Disney World Resort Başkanı Josh D’Amaro, yöneticilerin salgın sırasında aşamalı bir yeniden açma planı geliştirdiklerini söyleyerek, “Bu, içinde bulunduğumuz yeni dünya ve bunun yakında değişeceğini sanmıyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER