Günlük burç yorumları

banner3

Günlük burç yorumları

Koç: Son günlerde yaşadığınız değersizliğin aksine bugün kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Önemli bir birikim için adım atmak güzel olabilir. Şansınızın döndüğü pek çok konuda kibir yapmamak oldukça önemli. Parasal konularda yoluna girmek üzere.

Boğa: Kendinizi bilgi, felsefe ve tiyatroda göstermek isteyebilir ya da bu tür aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Eşinizle aranızdaki sıkıntıların büyümemesi için tutum değiştirebilirseniz daha mutlu olabilirsiniz. Kariyer konularına odaklanmak ve yarım kalan projeleri tamamlamak adına Cumartesi gününü geçirebilirsiniz.

İkizler: İç dünyanızı zenginleştireceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Dua, meditasyon, kişisel gelişim aktiviteleriyle ruhunuz zenginleşecek. Kendi iç dünyanızda haksızlığa uğradığınız ne varsa gün içerisinde çözüm yolları bulacaksınız.

Yengeç: Arkadaşlarınız arasında beraber eğlenceli aktivitelere katılmak oldukça keyifli olabilir. Akşam saatlerinde tanımadığınız kişilere güvenmemeli, kalabalık ortamlarda sırlarınızı paylaşmasanız iyi olabilir.

Aslan: Kariyer hayatınızda zorlandığınız konularda güç kazanıyorsunuz ancak rakiplerinizin enerjisi canınzı sıkıyor olabilir. Gün içerisinde daha aklı başında hareket edecek ve işin uzmanı olduğunuz pek çok konuda isminizden söz ettireceksiniz.

Başak: Hukuksal süreçlerde hız kazansanız da takım arkadaşlarınızın tutumu ve belki de iki yüzlülüğü sizi zorlayabilir. Dini konulara gün içerisinde odaklanmak ruhunuza iyi gelecektir. Evcil hayvanınızın sağlığıyla ilgili alternatif tedavi yöntemlerini uygulamak iyi olabilir.

Terazi: Gizli düşmanlar ve işin içinden çıkamadığınız düşünceler içinde kaybolurken kendinizi bulabilirsiniz. Gün içerisinde kazalara açıksınız temkinli olmalısınız. Önemli bir güzellik operasyonu geçirmek istiyorsanız acele etmeyiniz.

Akrep: Eşinizle beraberliğinizde sıkıştığınız konuları ilişki koçlarından yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşeceğiniz bir gün geçirirken, yabancılara karşı dikkatli olmak önemli.

Yay: Çalışma ortamınızda bulunan arkadaşlarınızın projelerinizdeki derinleşen tutumunuzu görmeleri hoşunuza gitmiyor olabilir. Gün içerisinde hastane işleriyle kendinizi koştururken bulabilirsiniz. Kronik ağrılara aman dikkat.

Oğlak: Zihninizi karıştıran duyguların yanı sıra, beraberliğinizin kıymetini bilmeniz gereken eski hatıraları düşünmek size iyi gelebilir. Parasal konularla ilgili şanslı ama bir o kadar da zorlayıcı enerjiler bulunuyor. Gelir ve gider tablosu oluşturmak ve öncelikli giderleri çıkarmak önemli.

Kova: Aşk hayatınızda kalbinizi uzunca zamandır atmasına sebep olabilecek hisler gidip gelirken nasıl bir bağ kuracağınızı kestiremiyor olabilirsiniz. Beraberliğinize engel olabilecek bazı konular olabilir, aman dikkat.

Balık: Eski beraberliklerinizden gelen haberler zihninizi karıştırabilir. Merkür retrosuna girmek üzereyiz. Gerçekten kadersel bağlarınız bitti mi yoksa devam mı ediyorsunuz bunu anlamak önemli. Aracınıza ve ev aletlerinizin arızaları söz konusu olabilir, aman dikkat.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER