Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022)

banner3

Astrolog Murat İpek'ten 7 Nisan 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022)

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 2

Koç

İletişim konularında kafanız karışabilir. E-posta atarken, birilerine özellikle bir şeyler yazıp gönderirken ve konuşurken dikkatli olun derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 3

Boğa

Maddi, manevi bugün daha yapıcı ve moral veren bir yerden kendinizi destekleyin. Siz kendinize gereken değeri vermezseniz başka kim verebilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 4

İkizler

Kendinizi bugün haber ve bilgi bombardımanına tutulmuş gibi hissedebilirsiniz. İşinize yarayan bilgiyi taşıyın derim. Zaman kaybınız olabilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 5

Yengeç

Çevrenizle iletişimdeyken bugün olabildiğince karşınızdakini anlamaya çalışın önce. Sonra bir yargıya vararak ilerleyin konu üzerinde derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 6

Aslan

Kendinizi bugün sosyal konularda hareketli ve fakat bir o kadarda gergin hissetmeniz olası, ailenize bugün biraz daha önem verin.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 7

Başak

Çalışma, kariyer ve özellikle resmi konularda hareket almak isteyebilirsiniz. Bu anlamda tepkisel olmanız söz konusu. Daha sakin davranın.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 8

Terazi

Yurt dışı veya akademik konularda enteresan gelişmeler olabilir. Kendinizi olabildiğince ifade etme konusunda güçlü hissedin yeterli.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 9

Akrep

Bugün sağlığınızı ihmal etmeyin “bana bir şey olmaz” diyerek kazaya neden olabilecek riskli davranışlardan uzak kalın derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 10

Yay

Olabildiğince sakin olmanızda fayda var. Hayal kırıklığına açıksınız. Mahkemeler, açık düşmanlar hakkında sert bir gün yaşamanız söz konusu olabilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 11

Oğlak

İş ve çalışma koşullarınızda mümkün mertebe ilerici olmaya bakın. Sizi duraksatan bir şey olursa hemen sonlandırın, uzaklaşın ondan derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 12

Kova

Bugün biraz gerilimli bir gün o nedenle dikkatinizi toplamanızda fayda var. İş hele ilişkilere gelip çatmışsa sakin olmaya bakın derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 13

Balık

Sizi biraz ana, baba mevzularında hareket alırken görmemiz mümkün o nedenle yavaş olun ve oldu bittiye getirmeyin hiçbir şeyi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER