Burçları bugün neler bekliyor?

banner3

Astrolog Murat İpek'ten 1 Mart 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Burçları bugün neler bekliyor?

Koç

Gruplara dahil olarak bütüne ait olmak, kitlenin parçası olmak isteyebilirsiniz. Atikliğinize her zaman ihtiyaç duyuluyor.

Boğa

Topluma katkıda bulunabileceğiniz rollere girebilir, bundan dolayı belli konuma sahip insanların beğenisini toplayabilirsiniz.

İkizler

Tarafsızlığınızı fanatikleştirip bir yöne kayabilirsiniz. Sivri zeka ve sahip olduğunuz keskin akılla doğru kararlar almanız mümkün.

Yengeç

Hislerinizi, iç sesinizi mantık örtüsüyle sunmak yerine önce kendinize dürüst olmaya çalışabilirsiniz. Amaçlarınızın size hizmet etmesini böyle sağlayabilirsiniz.

Aslan

Karşınızdaki insana aynalık edebilirsiniz, onun farkına daha çok varabilirsiniz. Bunu yaparken bütünün ayrı parçaları olduğunuzu unutmayın.

Başak

Gündelik işlerinizde verimi arttırmak, zamanı daha iyi kullanma arzusu içinde olabilirsiniz.

Terazi

Enerjinizi fiziksel olarak sağaltmak isteyebilirsiniz. Hareketli aktivitelerde bulunmak iyi gelecektir.

Akrep

Bilinçaltı ve gömülü fikirlerinizin aileden geldiğini görebilirsiniz. Zihinsel açıdan meşgul eden eylemlere yönelebilirsiniz.

Yay

Yazılı belgeler ve kontratlar üzerinde çalışabilirsiniz. Haber ve ulaşım ağınız oldukça yoğun.

Oğlak

Umutlarınızı mantık çerçevesinde geliştirebilir ve onunla yeşertebilirsiniz. İnandıklarını somutlaştırmak sizi hedefinize yaklaştırır.

Kova

Yeni bir stil kararı alabilirsiniz. Motivasyonunuzu arttırmak için fiziksel görüntünüzde de değişikliğe gidebilirsiniz.

Balık

Aydınlanmalarınızla yüzleşin ve almanız gereken dersleri aldıktan sonra devam edin. Sizi uyuşturacak şeylerden kaçınmakta yarar var.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER