Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Erman Yaylalı Emekli Oldu

banner3

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Erman Yaylalı Emekli Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Erman Yaylalı Emekli Oldu.
 
30 yıldır Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda  Sendikalar Mukayyitliği,  İhtiyat Sandığı Dairesi Müdürlüğü, Bakanlık Müdürlüğü gibi  çeşitli kademelerde görev yapmış olan  ve 2021  yılı Temmuz ayından  beri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müsteşarlığı görevini yürütmekte olan Erman Yaylalı için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda bir  tören düzenlendi.  
Törende konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Oğuzhan Hasipoğlu, Yaylalı’ya bugüne kadar göstermiş olduğu çaba,  çalışma ve windows 10 pro satin al hizmetlerden dolayı  teşekkür ederek çiçek takdim etti. Hasipoğlu,  bakanlığı döneminde  Yaylalı gibi tecrübeli  ve değerli bir bürokratla çalışma imkanı bulamadığı için duyduğu üzüntüyü dile getirerek, kendisiyle istişarelerinin devam edeceğini söyledi.
 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın doğumdan ölüme kadar,   insana dokunan bir bakanlık olduğunu kaydeden Hasipoğlu, ’‘Bu süreçte sizler gibi deneyimli bürokratların  tecrübelerinden yararlanmak çok önemli. Ekip olmak çok önemli.  Hem iş yapmak hem de işi severek yapmak  çok önemli. Gönlümüz, saygımız sizinle.’’ ifadelerini kullanarak  Yaylalı’ya bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar diledi. 
Törende bir veda  konuşması yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı  Müsteşarı Erman Yaylalı da,“ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yediden yetmişe her kesime dokunan, çok ciddi bir  efor gerektiren bir bakanlık.  30 yıl boyunca tüm birimlerde çalıştım.  Her zaman sizlere   yardımcı olmaya, bilgi paylaşımında  bulunmaya hazırım. ‘’ diyerek,   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Oğuzhan Hasipoğlu’na ve bakanlık  personeline teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER