Girne’deki güzellik merkezinde pozitif vaka

banner3

Girne’deki “Velena Hair Beauty and Nail Salon” isimli güzellik merkezindeki bir çalışanın PCR test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Girne’deki güzellik merkezinde pozitif vaka

Girne’deki “Velena Hair Beauty and Nail Salon” isimli güzellik merkezindeki bir çalışanın PCR test sonucunun pozitif çıktığı, ikinci PCR testinin sonucunun henüz çıkmadığı ve tedbir amaçlı olarak güzellik merkezinin bir süreliğine kapandığı açıklandı.

“Velena Hair Beauty and Nail Salon” isimli güzellik merkezinin direktörü Ala Özberkman, bu süreçte yaşanacak olan her şeyi şeffaf bir şekilde samimiyetle kamuoyuna açıklayacaklarını ifade etti.

Özberkman, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Halkımız ve sevgili müşterilerimiz,

Son günlerde kontrolsüz bir şekilde artmış̧ olan bulaş̧ nedeniyle biz de kurum olarak hem siz özel müşterilerimizi, hem de kendi çalışanlarımızın sağlığını güvence altına almak maksadı ile bugüne kadar salonumuzun nasıl önlemler alarak hizmet vermekte olduğunu en iyi sizler biliyorsunuz.

Salgının kontrol dışına çıkmış̧ olduğunu gözettiğimizden oturul̈, önceden de düzenle olarak yaptırmış̧ olduğumuz PCR testlerini dün tüm personelimize yine yaptırdık.

Ve maalesef pozitif vaka bulunmuş̧ olması sebebi ile salonumuzu Sağlık Bakanlığımızın belirleyeceği ve durumun netleşmesi sonrasında sizlerle paylaşacağımız sure ile kapatıyoruz. (2. Aşama testi bugün yapıldı, yarına kadar sonuç bekleyeceğiz.)

Hepimizin sağlığı için, Sağlık Bakanlığ̆ı ile gerekli bilgileri paylaştık.

Bu süreçte yaşanmış ve yaşanacak olanları tüm samimiyetimizle sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Mümkün olan en kısa surede, sağlık ve esenlikle tekrar buluşacağımız güne kadar sağlıklı ve huzurlu günler diliyoruz..."

Kıbrıs Postası - ÖZEL HABER

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER