Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022)

banner3

Astrolog Murat İpek'ten 28 Ocak 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022)

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 2

Koç

Zor bir günden geçiyor olabilirsiniz ama atacağınız sabırlı ve ufak adımlar sizi bugün düze çıkarır diyebiliriz. O nedenle derin nefesle alın ve susun.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 3

Boğa

Geçmişteki ilişkilerde açık veya adil olmadıysanız, duygusal bir mesele size pahalıya mal olabilir bugün. En iyisi bu konulara bugün hiç girmeyin.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 4

İkizler

Risk almak isteyebilirsiniz, ancak durağan kalmak da kayıplara neden olacakmış gibi durmakta. Riskleri ele alma şekliniz karşılığında ne alacağınızı belirleyecektir.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 5

Yengeç

Taklitçilere bugün kanmayın. Orijinalini ararsanız, en iyisini bulacaksınız. Sağlık konusunda sırt ve boyuna dikkat edin derim.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 6

Aslan

İşte yaptıklarınız ve katkıda bulunduklarınız konusunda dürüst olun, aksi takdirde sorgulanabilir veya garip bir duruma düşmek istemezsiniz.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 7

Başak

Etrafınızı benzer ilgi alanlarına sahip pozitif insanlarla kuşatın. Ve gülümsemeye bakın çünkü başka türlü bu günleri atlatmakta zorlanabilirsiniz.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 8

Terazi

Eğitim arayışları size daha fazla beceri ve güven verecektir. Yeni bir şey öğrenmeye kendinizi hazırlarsanız moraliniz yerine gelecektir.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 9

Akrep

Finansal olarak ilerlemenize yardımcı olabilecek projeleri geliştirmek için zaman ve çaba harcayın ki ileride meyvelerini yiyebilesiniz. Bugün çalışın.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 10

Yay

Bugün aslında çok da önemli bir şey olmasa da kendinizi gergin veya baskı altında hissedebilirsiniz, programınıza bağlı kalın derim.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 11

Oğlak

Yakın olduğunuz biri veya yöneticilerinizden biri de olabilir üstünüze angarya yıkmaya çalışabilir. Nazikçe “Başka kapıya!” diyebilmelisiniz.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 12

Kova

Yolunuza çıkan herhangi bir ekstra görev veya işin üstesinden gelmek için fazladan enerjiniz ve ek disiplininiz bugün mutlaka olmalı. Yoksa dağılır kalırsınız.

Günlük burç yorumları (28 Ocak 2022) - 13

Balık

Desteğiniz her türlü olumlu görüşü, yardımı ve iyi niyeti size bugün getirecektir. Herhangi bir anlaşmazlığın üstesinden gelebilirsiniz bugün.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER