Ödül Zarfları Boş Çıktı Atakan Tepki Gösterdi!

banner3

Kültür Dairesi’nin düzenlediği fotoğraf yarışmasında ödül çekinin bulunduğu zarfta “Maliye kaynaklı teknik bir problemden ötürü” çekin hazırlanamadığı ile ilgili ifadelere HP Milletvekili Tolga Atakan tepki gösterdi; “Gerçekten üzücü” dedi.

Ödül Zarfları Boş Çıktı Atakan Tepki Gösterdi!

Halkın Partisi (HP) Milletvekili Tolga Atakan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda XXX. Devlet Fotoğraf Yarışması’nda gerçekleşen ‘boş zarf’ olayına tepki gösterdi.

Yarışmanın kazananlarına verilen zarfın içinden çıkan kağıttaki yazıyı paylaşan Atakan, ödül çekinin “Maliye Bakanlığı kaynaklı bir problem yaşanmasına” ilişkin ifadeleri, “Kimse o ödül paralarının peşinde değil, bir teşekkür belgesi bile yeterliydi eminim...” diyerek eleştirdi.

Kültür Dairesi’nin gerçekleştirdiği etkinlikte böylesi bir olayın yaşanmasını  “Yeter ki bu komedi yaşanmasaydı, uğruna nice bedeller ödenen bu yapı, bu devlet bu hallere sokulmasaydı...” ifadeleriyle değerlendirdi.

Atakan’ın paylaşımı şu şekilde:

“O boş zarfları vermeye kaç devlet büyüğü (!) katıldı, kaç kare fotoğraf verildi, aynı isimler kaç dakika nutuk salladı bilmeyenimiz yok…

İşte bu da zarfın içinden çıkan...

Kimse o ödül paralarının peşinde değil, bir teşekkür belgesi bile yeterliydi eminim…

Yeter ki bu komedi yaşanmayaydı, uğruna nice bedeller ödenen bu yapı, bu devlet bu hallere sokulmayaydı...

Gerçekten üzücü...”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER