Özkıraç’tan Cesurer’e: “Sendikamız işgal altında değildir”

banner3

EL-Sen Başkanı Kubilay Özkıraç, eski başkanlardan Çağlayan Cesurer’in “El-sen işgal altında” söylemlerini kınadı ve 5-6 tane EL-SEN üyesinin özellikle sosyal medya merkezli yaygara çıkardığını söyledi. Kıbrıs Postası’na konuşan Özkıraç, “Sayın Cesurer’i açıklamalarında aklı selime davet ediyorum.” dedi.

Özkıraç’tan Cesurer’e: “Sendikamız işgal altında değildir”

Kıbrıs Postası'nın haberine göre, EL-SEN Başkanı Kubilay Özkıraç, eski başkanlardan Çağlayan Cesurer’in “El-sen işgal altında” söylemlerini kınadı ve 5-6 tane EL-SEN üyesinin özellikle sosyal medya merkezli yaygara çıkardığını söyledi.  Özkıraç, “Sayın Cesurer’i açıklamalarında aklı selime davet ediyorum.” dedi.

Özkıraç açıklamasının devamında şunları söyledi;

“Sendikamız dimdik ayaktadır. 5-6 tane EL-SEN üyesinin yaygarasından başka bir şey yoktur. Kurum çalışanları, sendika başkanı ve yönetiminin ne yaptığını çok iyi biliyorlar. Sayın Çağlayan Cesurer’i açıklamalarında aklı selime davet ediyorum. 7/24 elektrik kurumu çalışanlarına hakaret eden, sözüm ona bir gazetecinin programında yaptığı açıklamalar düşündürücüdür ve ne ilginçtir ki 7/24 sendikamıza, çalışanlara hakaretler yağdıran bu sözde gazetecinin bizden olağanüstü genel kurul talep etmesi, sendika başkanını ve sendik sekreterini şantajcı tehditçi olarak niteleyen bu beyefendiye destek vermesi manidardır.”

“EL-SEN, KİMSENİN TAPULU MALI DEĞİLDİR”

“Biz Cesurer’in ve 5-6 kişinin yapacakları her türü yapıcı eleştiriyi hanemize yazarız, değerlendiririz ancak özellikle genel sekretere ve şahsıma yapılan ahlak dışı suçlamaları da reddederiz. 3 buçuk yıldır sendikanın liderliğini yaptığım El-SEN, kimsenin tapulu malı değildir. Sosyal medya guruplarında binlerce mesaj atarak başlan ve sekreterine hakaret eden anlayışa da günü geldiğinde gerekli cevabı her zaman olduğu gibi veririz.”

Kaynak: Kıbrıs Postası

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER