Sığır Balıkçılı, özgürlüğüne kanat çırptı

banner3

Geçtiğimiz ay Mağusa'da bulunan sığır balıkçılı, Yaban Hayat Hastanesi'nde gördüğü tedavinin ardından, bugün özgürlüğüne kanat çırptı.

Sığır Balıkçılı, özgürlüğüne kanat çırptı

Sığır balıkçılı, 18 Eylül 2021 tarihinde Mağusa'da uçamayacak halde bulunarak, Yaban Hayat Hastanesi'ne ulaştırıldı. 
DoğaPark uzmanlarımız tarafından kontrolleri yapılan balıkçılın, güçsüz ve olması gerekenden çok daha düşük kiloda olduğu gözlemlendi.
Her geçen gün gücünü toplayan ve ideal kilosuna ulaşan sığır balıkçılı, Yaban Hayat Rehabilitasyon Merkezi'mizde uzman ekibimiz tarafından tam donanımlı rehabilitasyon odalarındaki kameralar sayesinde takip edildi.
Tedavi ve rehabilitasyon süreci boyunca iyiye giden, güçlenen ve özgürlüğe kanat çırpmaya hazır olan sığır balıkçılı son kontrollerinin yapılmasıyla birlikte artık özgür.
Siz de diğer yaban hayvanlarının doğaya kavuşma serüvenine ortak olmak isterseniz sığır balıkçılı yazıp ????????????????'a ???????????? atarak bu yaban hayvanlarının tedavisine ???????????? ???????????????????????????????? ???????????????? bağışta bulunabilirsiniz.
Aylık abone olmak için ???????????????????? ???????????????????????? yazarak ????????????????'e ???????????? gönderebilir, günde sadece 1TL ile yaban hayatı koruma çalışmalarımıza destek olabilirsiniz. Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER