Sucuoğlu: "Sen yargı mısın?"

banner3

Sucuoğlu, “Taçoy, 2013 yılında kendi partisinin oluşturduğu hükümeti gen soruya imza atarak düşüren kişidir. Haddini bilecek” dedi.

Sucuoğlu: "Sen yargı mısın?"

Ulusal Birlik Partisi’nin kritik kurultayına artık saatler kaldı.

Ortaya çıkan skandal video sonrası adaylıktan çekilen Ersan Saner ve adaylardan Hasan Taçoy, açıklamaları ile Faiz Sucuoğlu’nu hedef alırken, Sucuoğlu da boş durmuyor.

“Taçoy Kendi partisini hükümetten düşüren kişidir”

Genç Tv’de katıldığı Er Meydanı programında Hasan Taçoy’un kendisine yönelik söylemlerinin anımsatılması üzerine  Sucuoğlu 2013 yılını anımsattı:

“Bunlar değil mi 2013 yılında UBP’yi darmadağın eden, partiyi bölen, bunlar değil mi kendi hükümeti için Gensoruya imza veren.. Bana kimse ahkam kesmesin. Taçoy tek UBP’li kişidir ki; 2013 yılında kendi hükümetini, kendi partisinin kurduğu hükümeti gen soru  ile düşürmüştür. Dolayısıyla herkes haddini bilecek. Konuşurken havadan, ezbere konuşmalarla.. Yada oyun içinde oyunlar… Biz bu şekilde kaybettik bir çok insanımızı. Dürüst olun, temiz olun, hakkaniyetli olun.. Gelin yarışalım. Ama yok, illa her taşın altından bir şey çıkaracaklar. Geçen defa yaşadık, Hüseyin Bey döneminde yaşadık, yine yaşıyoruz. Yine ayni isimler…”

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 13:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER