Taçoy, Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasında incelemelerde bulundu

banner3

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın kullanımına tahsis edilen Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Taçoy, Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasında incelemelerde bulundu

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Başkanı Tunç Adanır ile birlikte  binayı ziyaret eden Taçoy’a  Bakanlık Müdürü Meray Dürüst ile Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Hüseyin Akcan da eşlik etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na tahsis edilen binanın toplumun dezavantajlı kesimlerine nasıl katkı sağlayabileceği konusunda Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Başkanı Tunç Adanır ile  istişarelerde bulunan Taçoy, binanın durumu hakkında bilgi alarak; binanın Sosyal Hizmetler Dairesi’nin ihtiyaç duyduğu alanlarda kullanılmasına dönük plan ve projeleri için  Adanır ile görüş alışverişinde bulundu.

Taçoy,  Kıbrıs Türk Mimar Mühendisler Odası ile işbirliği içinde çalışarak binanın atıl durumdan kurtulup sosyal devlet anlayışıyla farklı projelerle topluma yeniden kazandırılmasını amaçladıklarını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER