Yrd. Doç. Dr. Ali H. Civelek DAÜ’de anıldı

banner3

Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali H. Civelek için Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) anma töreni gerçekleştirildi.

Yrd. Doç. Dr. Ali H. Civelek DAÜ’de anıldı

Adana’da tedavi gördüğü sırada yaşam mücadelesini kaybederek tüm sevenlerini yasa boğan Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali H. Civelek için Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) anma töreni gerçekleştirildi.

Bu gün saat 10:00’da Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen törene DAÜ Akademik ve yönetsel personelin yanı sıra Civelek’in öğrencileri de katılım gösterdi.

Duygusal anların yaşandığı anma töreninde DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, DAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Pehlivan, DAÜ Eğitim Fakültesi, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Başkanı ve DAÜ-SEN Genel Sekreteri Doç. Dr. Hamit Caner söz alarak duygusal bir konuşma gerçekleştirdi.

DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın “Ailemizin bir üyesini kaybettik, tüm DAÜ ailesinin başı sağ olsun.” diyerek Yrd. Doç. Dr. Civelek’in çok samimi, hayata bakış açısının hep pozitif olan bir eğitimci olduğunu kaydetti.

Civelek’in bıraktığı güzel ilişkiler ve anılar ile hatırlanacağını kaydeden Prof. Dr. Hocanın, ailesine, sevenlerine ve tüm DAÜ ailesine başsağlığı diledi.

DAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Pehlivan, iyi bir eğitimci dostlarını kaybettiklerini, çalışkan, dürüst, insanlık değeri ile hep kendilerine örnek olan ve hayata pozitif bakan bir kalbi kaybetmenin hüznü içerisinde olduklarını belirtti.

DAÜ Eğitim Fakültesi, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Başkanı ve DAÜ-SEN Genel Sekreteri Doç. Dr. Hamit Caner konuşmasında, çok önemli bir yoldaşlarını kaybettiğini dile getirdi. Doç. Dr. Caner, Yrd. Doç. Dr. Civelek’in dostluğunu, hocalığını ve tam bir Kıbrıs aşığı olduğunu anlattı. Caner, sendika olarak üniversite yönetiminin uygun gördüğü şekilde Yrd. Doç. Dr. Civelek’in adını yaşatmak için maddi ve manevi olarak tüm desteği vereceklerini kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER