Netflix'ten 'Türkiye' açıklaması

banner3

Netflix'ten yapılan açıklamada 'Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz' denildi.

Netflix'ten 'Türkiye' açıklaması

Türkiye'den çıkacağı söylentilerine ilişkin Netflix'ten yapılan açıklamada “Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz" denildi.

Şirketten yapılan açıklamada "Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız birbirinden yetenekli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım aşamasında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz için çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.

AKP'DEN 'TÜRK KÜLTÜRÜNE DÖNÜK HASSASİYET' AÇIKLAMASI

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Netflix Türkiye'nin AKP ya da Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile bir görüşmesinin olmadığını belirtmiş ve "Türkiye’den gitmeyi neden düşünsünler? Netflix’in daha derin işbirliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum" demişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER