Cenk Eren'den Okan Bayülgen'e çok sert yanıt: Zavallı bücür!

banner3

Son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan Influencer’lık üzerine konuşan Okan Bayülgen, sosyal medyadaki fenomenler için “Hepsi çöp, zavallı” dedi. Ünlü şovmeni hedef alan şarkıcı Cenk Eren, sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı: Cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini anlatsak.

Cenk Eren'den Okan Bayülgen'e çok sert yanıt: Zavallı bücür!

Okan Bayülgen, önceki gün katıldığı TV programında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sosyal medya fenomenlerine "çöp" ve "para kazanmaya çalışan zavallılar" diyen oyuncuya tepkiler sürüyor.

Okan Bayülgen, 'Tarafını Seç' programında şu açıklamayı yapmıştı:

"Onları çöpe atıyorum, hepsini. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil..."

"Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence."

"ZAVALLI BÜCÜR"

Bayülgen'in bu sözlerine Cenk Eren'den cevap geldi. İsim vermeden oyuncuya ateş püsküren ünlü şarkıcı, Instagram hesabı üzerinden çok sert bir açıklama yaptı.

"Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sen para için mekanını açan insanı üç kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı bücür..."

"Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan. Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini de anlatsak."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER