Rihanna yeni iç çamaşırı koleksiyonunu tanıttı!

banner3

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, marka değerini 1 milyar doların üstüne çıkarmayı başardığı iç çamaşırı markası Savage X Fenty için bir kez daha kamera karşısına geçerek, yeni koleksiyonunu kendi tanıttı.

Rihanna yeni iç çamaşırı koleksiyonunu tanıttı!

Rihannaiç çamaşırı markası Savage X Fenty’nin yeni koleksiyonunu kendi tanıttı.

Markanın 4,5 milyon takipçili Instagram sayfasına üç yeni fotoğraf koyan Barbadoslu şarkıcı, ‘kedi kadın’ kostümü şeklinde tasarlanan iç çamaşırıyla bir gökdelenin penceresinde görülüyor.

33 yaşındaki şarkıcının yer aldığı paylaşımda, “Kendiniz bir manzaraysanız manzarayı engelleyemezsiniz” notu yer aldı. Fotoğraflar, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

MAĞAZALARDA SATILACAK

Rihanna, 2021 yılı başında değeri 1 milyar dolara ulaşan Savage X Fenty iç çamaşırı markası için gelecek yıl fiziki mağazalar açıyor. İç çamaşırlarının satışı bugüne dek sadece internet üzerinden yapılmıştı.

MİLYARDER LİSTESİNDE

Geçen ay 1,7 milyar dolarlık servetiyle Forbes dergisinin milyarderler listesine giren şarkıcı Rihanna, Los Angeles'ın en gözde bölgelerinden biri olan Hollywood Hills'teki evini satma kararı aldı.

6,8 MİLYON DOLAR ÖDEMİŞTİ

Mülküne 7,8 milyon dolar fiyat biçen 33 yaşındaki şarkıcı, 2017 yılında bu evi alırken 6,8 milyon dolar ödemişti.

Malikaneyi, satışa çıkarmadan önce de aylığı 35 bin dolardan kiraya veren Rihanna'nın mülkünü sattıktan sonra elde edeceği parayla yeni bir emlak yatırımı yapacağı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının, Los Angeles çevresindeki lüks bölgelerde de dört tane evi bulunuyor.


İşte Rihanna'nın yeni iç çamaşırı koleksiyonu...

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER