Serdar Ortaç, "Evime haciz koydu daha ne diyeyim"

banner3

Eski eşi Chloe Loughnan ile nafaka sorunu yaşayan Ortaç, olaylı biten evliliği ve kumar bağımlılığı yüzünden oluşan borçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç, "Evime haciz koydu daha ne diyeyim"

Eski eşi Chloe Loughnan ile nafaka sorunu yaşayan Ortaç, olaylı biten evliliği ve kumar bağımlılığı yüzünden oluşan borçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Serdar Ortaç, borçlarının silindiği yönündeki iddialara "Neymiş Serdar Ortaç'ın borçları silinmiş. N.. silinmiş. Kim kimin borcunu siliyor bu devirde" diyerek tepki gösterdi.

Sahne öncesi soruları yanıtlayan Serdar Ortaç hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Mynet'in haberine göreSerdar Ortaç, hazırlıkları uzun bir süredir devam eden ''Best Of'' albümünü Ozan Çolakoğlu'na sattığını da doğruladı.

"EVE HİÇ GELMEDİ"

Eski eşi Chloe Loughnan'ın evine icra gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini dile getiren Serdar Ortaç, "Gelişmeleri basından takip ediyorum. Geldi ama hiç görüşmedik. Eve hiç gelmedi. Diyalogumuz yok. Evime haciz koydu daha ne diyeyim. O konuda da az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER