Tamer Karadağlı sonunda sessizliğini bozdu! Nihal Yalçın PKK'ya terör örgütü diyebilir mi?

banner3

Nihal Yalçın'la yaşanan olayın ardından hakkında linç kampanyası başlatılan Karadağlı sessizliğini ilk kez bozdu.

Tamer Karadağlı sonunda sessizliğini bozdu! Nihal Yalçın PKK'ya terör örgütü diyebilir mi?

Karadağlı, Yalçın'a HDP milletvekillerinin sahip çıktığını belirterek "Buldan, Kaftancıoğlu ona Standoff 2 hileli apk sahip çıkıyor. Benim duruşum da belli olan bir duruş." dedi.

Antalya Altın Portakal'da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Nihal Yalçın'a ödülünü veren Tamer Çocuklar Duymasın dizisinde yıllarca başrol olan Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog, sosyal medyada olay oldu.

Yalçın, ödül töreni sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Lütfen Tamer'in önüme geçmesine izin vermeyin. Bu gece benim gecem." dedi.

Yalçın'a sosyal medya üzerinden oyuncu ve siyasi isimlerden destek gecikmedi, Karadağlı ise bir süre sessizliğini korudu.

TV 8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları, olayla ilgili düşüncelerini öğrenmek için yayına Tamer Karadağlı'yı bağladı.

Arkada tuzluk gibi durdum

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Karadağlı, "Bütün yorumları okudum. Yalçın'ı çok beğenirim. Ödül sırasında ilk başta ödülü vermek için hamlede bulunuyorum. Ödül törenlerinde 30 ve 45 saniye konuşulur. 3,5 dakika boyunca ben arkada tuzluk gibi durdum. Merhaba yok, teşekkürler yok."

Pervin Buldan sahip çıktı

'Sizi eleştirenler oldu. Bununla ilgili ne düşünüyorsunuz?' sorusuna cevap veren oyuncu Karadağlı, "Linç kampanyası başlayınca bir gün bekledim. Sonra aldı başını gitti. Pervin Buldan sahip çıktı. Demek ki kendisine başka sahip çıkanlar var. Ben sadece sanatsal açıdan bakıyorum, politik açıdan değerlendirmedim.''

Selahattin Demirtaş'a özgürlük yazmış

Son kez tweet atacak olsan ne yazarsın? diye sormuşlar. Hanımefendi "Selahattin Demirtaş'a özgürlük" yazmış.

Öcalan'ın heykelini dikeceğiz diyenleri mi savunuyor?"

Demirtaş ne dedi. 'Öcalan'ın heykelini dikeceğiz' dedi. Hanımefendi bunu mu savunuyor?

PKK'NIN terör örgütü olduğuna inanan insanım onlara sormak lazım

Bir anda böyle HDP milletvekilleri sahip çıktı. Buldan, Kaftancıoğlu ona sahip çıkıyor. Benim duruşum da belli olan bir duruş.

PKK'nın terör örgütü olduğuna inanan insanım. Onlara sormak lazım. Öcalan'ın terörist başı olduğunu söyleyebiliyor musunuz diye.

Hanımefendi zaten HDP'yi Demirtaş'ı sahiplenen ve onların da sahiplendiğini bir insan.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER