Ünlü şarkıcı, Covid-19'dan hayata veda etti

banner3

Mariah Carey, Whitney Houston ile Faith Evans'ın destek şarkıcısı ve konuk vokalistliğini yapmış olan Kelly Price, korona virüsü nedeniyle öldü. Amerika'nın en popüler gospel ve R&B yıldızlarından, Mariah Carey, Whitney Houston ile Faith Evans'ın destek şarkıcısı ve konuk vokalistliğini yapmış olan Kelly Price, korona virüsü nedeniyle öldü. Bazı raporlara göre şarkıcının hastaneden taburcu edildiği ve kaybolduğu söyleniyordu. Ancak Price'ın avukatı, şarkıcının yaşadığı Atlanta bölgesinde kaybolduğunun bildirilmesinin ardından Cuma gecesi güvende olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı, Covid-19'dan hayata veda etti

Ailesi, TMZ'ye Ağustos ayı başlarında hastanedeyken onunla temas halinde olduklarını ve çocuklarının onu birkaç kez ziyaret ettiğini söyledi. Daha sonra, hastaneye yatırıldıktan 3 hafta sonra taburcu edilmişti ki bu, ailesini çok şaşırttı çünkü hala tam olarak iyileşmediği söyleniyordu.

Basına yansıyan haberlere göre, Price, kaybolduğunu düşünen kişiler için TMZ'ye konuştu:

"Asla kaybolmadım. Evimdeydim, doktorlar tarafından görülüyordum. Ailemdeki herkes tam olarak nerede olduğumu biliyordu. Hiç tehlikede olmadım, şu anda tehlikede değilim."

'ÇOK ACI ÇEKTİM'

Price hastaneden yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

'Bir noktada beni kaybettiler. Birkaç gün sonra uyandım ve hatırladığım ilk şey etrafımda duran ve hangi yıl olduğunu bilip bilmediğimi soran doktorlardı. Öldüm. Yoğun bakımda uyandığımı hatırlıyorum. Şu anda çok zorlu bir savaşla karşı karşıyayım. Konsere tekrar hazır olmak için ve sevdiğim kişi yanımda olmadan yapmam gereken çok rehabilitasyon var. İç hasar çok acı çektim."

Price, Temmuz ayı sonlarında korona virüsü test sonucunun olumlu olduğunu öğrendiğinde nasıl hissettiğini Instagram'da paylaştı. Price, kendisi için endişelenen Instagram takipçilerine de teşekkür etti:

"Sevginiz, endişeniz ve dualarınız için teşekkür ederiz. Onları ve içtenlikle yapan hepinizi gerçekten takdir ediyorum. Benim üzerimde kaybolmadılar. Söz veriyorum. Teselli ve sessizliğe geri dönüyorum, burada bir şeyleri yoluna koyabilirim. Bu sağlıklı olmak ve bütün olmak için savaşmak olacak."

Ailesi tarafından polise kayıp olduğu bildirilen Price'ın evinde polisler kontrol yaptı ve iddiaya göre Price'ın erkek arkadaşı eve gelen ziyaretçileri eve yaklaştırmadı. Price, kendisinin ve eşinin korona virüsüne yakalandıklarını bu yüzden eve ziyaretçi kabul etmediklerini söyledi. Yetkililer, TMZ'ye hiçbir suç kanıtı bulamadıklarını ve Price'ın erkek arkadaşıyla konutta görüştüklerini söyledi.

KELLY PRİCE KİMDİR?

Kelly Price (tam adı: Kelly Cherelle Price), 4 Nisan 1973'te Queens, New York City, New York, ABD'de doğdu. Dokuz kez Grammy ödülü için aday gösterilen Amerikalı bir R&B şarkıcısı ve söz yazarıdır. Kelly, Queens, New York'ta henüz yürümeye başlayan çocukken kilisede şarkı söylemeye başladı. Ocak 1992'de, George Michael ile Madison Square Garden'da profesyonel ilk çıkışını yaptı. Kelly Price, Amerika'nın en popüler gospel ve R&B yıldızlarından biridir ve ilk olarak Mariah Carey, Whitney Houston ve Faith Evans'ın destek şarkıcısı ve konuk vokalisti olarak adını duyurmuştur. Sekiz solo albüm vardır.

Price, o zamanlar yöneticisi olan Jeffrey Rolle, Sr. ile evliydi. İkisi 1992'de 19 yaşında evlendi ve 23 yıllık evlilikten sonra Kelly, Rolle'den boşanmaya karar verdi. Eski çiftin iki çocuğu var.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER