Büyü Bitki ve BEE ortaklığı ile Su Döngüsü Atölyesi

banner3

Bitkilerin Büyü’süne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmak için biraraya gelen Büyü, çalışmalarıyla çevreye olan duyarlılığını sürdürüyor. BEE eat.play.love ile atölye projesini başlatan Büyü, yepyeni bir iş birliğine daha imza attı. Üstelik Babalar Günü haftasına denk gelecek etkinlikte el emeği ile hazırlananlar, hayatımızın kahramını babalar için de eşsiz bir hediye seçeneği olabilir.

Büyü Bitki ve BEE ortaklığı ile Su Döngüsü Atölyesi

15.06.2021, Istanbul

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için kolları sıvayan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, 4. senesine giren BEE eat.play.love ile iş birliği için kolları sıvadı. Büyü ve BEE, bu yaz çocuklar için planladığı atölyeleri, Sarıyer’de bulunan BEE eat.play.love’da düzenleyecek. Doğa bilincini ve çevreye duyarlılık alışkanlığını benimserken, bir yandan da eğlenen çocuklar, atölyede kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri Babalar Günü’nde babalarına verebilir. Tek tıkla mariobet giriş yapabilmek için sitemizi ziyaret ediniz.

Büyü ile BEE ortaklığı

17 Haziran 2021 12:30 ile 13:30 arasında, BEE eat.play.love’da, 5-7 yaş çocuklara yönelik düzenlenmesi planlanan bahçe atölyeleri etkinliğinde, ekosistemdeki su ve madde döngülerinin modellenmesinin yanı sıra, döngüleri kavramak ve insanın doğaya karşı negatif etkilerini sorgulamak amaçlanıyor.

Çocuklara, geri dönüşüm alışkanlığı kazandırmak amaçlanıyor

Kavanoz, çakıl taşı, toprak, meyve kabukları, bitki, solucan, ekosistem döngü grafiği ve gözlem tablosunun yer aldığı malzemeler, Büyü tarafından temin edilecek. Atölye sonrası, katılımcılara ekosistem döngü grafiği verilecek ve çocuklardan, yapılan modeli gözlemleyerek 15- 20 gün içerisinde su döngüsü, çürüme ve bitkideki büyüme değişiklikleri ile ilgili notlar alması istenecek. İnsanın, su ve madde döngülerine olan negatif etkilerinin sorgulanmasının yanı sıra, çocuklara geri dönüşüm alışkanlığı, çevrecilik anlayışı ve sorumluluk alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan atölye çalışmasına katılım ücreti ise, 240 TL.

Geri dönüşümde iş ortaklığı

Toprağa dokunmanın değerini anlatmak, büyüyen bir bitkinin mucizevi gelişimini izlemek ve verilen emek ile neticeyi daha iyi görebilmek adına çalışan Büyü, hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmak adına Coffee Department ile gerçekleştirdiği iş ortaklığında ise, kahve posalarını değerlendirerek geri dönüşüme katkı sağlıyor.

Hem Bee'nin yaratıcı faaliyet atölyeleri hem de Büyü ile birlikte yapılacak atölyeler hakkında detaylı bilgiye, 0212 323 37 71'den ya da info@beeeatplaylove.com'dan ulaşabilirsiniz.

Büyü hakkında:

Bahçe tasarım üzerine olan faaliyetleri ile bitki yetiştirmeye özendirmek adına yola çıkan Büyü, toprağa dokunmanın değerini anlatmak, büyüyen bir bitkinin mucizevi gelişimini izlemek ve verilen emek ile neticeyi daha iyi görebilmek adına çalışıyor. Premium bitki kutuları ile bitki yetiştirme sürecini çok daha kolay ve zevkli bir şekilde sunmayı hedefleyen markanın en değerli misyonu ise, bu mutluluk alışkanlığına çok daha fazla kişiyi ortak etmek. Bitkilerin büyümesinin büyüsüne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmak için biraraya gelen marka ortakları, BÜYÜ’nün hikayesini sizlerle büyütmeyi hedefliyor.

https://www.buyubitki.com/

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 15:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER