Saner: Bu bir sır ziyaret değildi

banner3

Başbakan Ersan Saner katıldığı bir tv programında Hüseyin Özgürgün ile omuz omuza verdiği poz hakkında açıklamalarda bulundu. Ailesi ile birlikte İstanbul’da bir günlük tatil yaptığını bu tatilde de Eski Başbakan ve UBP Eski Genel Başkanı’nı ziyaret ettiğini gizli saklı bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Saner: Bu bir sır ziyaret değildi

Başbakan Ersan Saner katıldığı bir tv programında Hüseyin Özgürgün ile omuz omuza verdiği poz hakkında açıklamalarda bulundu. Ailesi ile birlikte İstanbul’da bir günlük tatil yaptığını bu tatilde de Eski Başbakan ve UBP Eski Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün ziyaret ettiğini gizli saklı bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Başbakan Saner, Özgürgün ile gerçekleştirdiği görüşmede UBP’nin kurultay süreci ile ilgili uzun bir sohbet gerçekleştirdiklerini ifade ederek şunları kaydetti, “Bu sır bir ziyaret değildi sayın Başkan’da sosyal medyada paylaştı. 2016 yılından beri kendisini tanırım. Sayın Özgürün ile birlikte poz verdik. Genel olarak partimizin birliği bütünlüğünü nasıl sağlayacağımızı konuştuk. Kendisinin kurultay ile ilgili yaptığı açıklamalar var samimi bir ortamda uzun bir sohbet gerçekleştirdik. 31 Ekim’de Kurultayımız var 1 Kasım’da partiyi dimdik ayakta tutma zorunluluğum var. Sonrasında da genel seçim var yani seçim kapıda. Sayın Özgürgün bizim aramızdan yetişmiş, genel başkanlığımızı yapmış bir lider. Onunla görüşmemden daha doğal ne olabilir, görüşlerini öğrendim. Çok da memnun ayrıldım. Zaten İstanbul’daydım gizli bir şey yok. Bunu basınla da paylaşmayabilirdim.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER