Günlük Burç Yorumları/ 1 Ekim 2021

banner3

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları/ 1 Ekim 2021

Koç: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde ilahi adalet durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunları aşmak veya sorun yaşamamak için kendinize dönmeli, kendi bedeninize kıymet vermeli ve kendinize şefkatle yaklaşmalısınız. Beslenmede daha kontrollü olun.

 

Boğa: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde iş veya özel hayatınızla bağlantılı konularda netleşmeler, bitişler ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Sizin için önemli olacak, uzun vadeli etkilerini göreceğiniz kararlar alma zamanı. Akıl ve duygunun ortak kararına gitmeli.

İkizler: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde son günlerdeki kafa karışıklığı ve kararsızlığınızı bir konuda bitirebilir, yönünüzü belirlemeye başlayabilirsiniz. İş veya özel hayatınızla bağlantılı imzalar gündeme gelebilir. Yasal süreçler ve başvurularla ilgili adımlar atabilirsiniz.

Yengeç: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde finansal konularda iyileşme ve toparlanma sağlayabilirsiniz. Yüklü bir kazanç elinize geçebilir veya hakkınız olan ödemelere kavuşabilirsiniz. Bazılarınız içinse bu durum ilişkilerde çalışabilir ve haklılığınızın sonucunu görebilirsiniz.

Aslan: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Son günlerdeki kafa karışıklığı ve isteksizliğinizin son bulmaya başlayacağı bir gündesiniz. Mevcut koşullara ve enerjilere daha iyi adapte olabilecek ve akılcı davranacaksınız. İlişkilerinizde doğru sınırlar içinde olma zamanı.

Başak: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde iş hayatınızdaki veya sağlığınızdaki bir karmaşa son bulabilir. Tedavi yöntemleri, rahatsızlık ve sağlık sorunlarının sebepleri belirlenebilir, ortaya çıkabilir. Yaşam koşullarınızla barışmak önemli olacaktır.

Terazi: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde aşk veya arkadaşlık ilişkinizin olduğu kişilerden bir teklif alabilir, alacağınız teklifle daha mutlu hissedebilirsiniz. Sevginin arkasında durmak, sevgi için emek sarf etmek ilişkilerin anahtarı olabilir.

Akrep: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde daha hızlı kararlar almaya, daha ani tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Belirsizlik ve karışıklıklara anlayışınız azalacak ve kendi bildiğinizi okumaya, bildiğiniz yolda ilerlemeye daha meyilli olacaksınız.

Yay: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde insanlar ve ilahi kanallardan şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yasal süreçler gündeminizde olabilir. Süregelen yasal sürecinizde zorunluluklar ve prosedürler ön planda olacaktır. İş seyahatleri gündeme gelebilir.

Oğlak: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde maddi konularda yavaş fakat sağlam ilerleyen adımlarınız olabilir. Gereksiz veya abartılı harcamalardan kaçındığınız sürece maddi konularda daha başarılı ilerleyebilirsiniz. Riskli yatırımlarda güvende olmak isteyecek ve kontrollü davranacaksınız.

Kova: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde ilişkileriniz ön planda olacak ve iş birlikleri içerisinde bulunacaksınız. Dostlarınız ve sosyal çevrenizden iş hayatınıza dair destek görebilir veya destek sunabilirsiniz. Yasal süreçlerde yeni bir sürece doğru gidilebilir.

Balık: Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içerisinde ilahi adalet durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunları aşmak veya sorun yaşamamak için kendinize dönmeli, kendi bedeninize kıymet vermeli ve kendinize şefkatle yaklaşmalısınız. Beslenmede daha kontrollü olun.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER